Kalendář akcí

Přehled akcí na rok 2021

Naleznete ZDE.

Pravidelné aktivity 2020/2021

Nalezente ZDE.

 

Výstava "Jaro za oknem"

Výstava "Jaro za oknem"1. – 30. 4. 2021 Výstava „JARO ZA OKNEM“ – pořádá Obec Staré Město ve spolupráci se ZŠ a MŠ Staré Město. Projděte se kolem sokolovny ve Starém Městě a inspirujte se jarní výzdobou třeba i pro váš dům. Za okny celé budovy budou vystaveny obrázky a výrobky, které vytvořily děti z MŠ a ZŠ Staré Město a také široká veřejnost. U každého výtvoru bude číslo a vy tak můžete hlasovat do soutěže o nejkrásnější výtvor. Pošlete nám váš tip na e-mail: staromestskyzpravodaj@seznam.cz. Přejeme všem pěknou podívanou a krásné prožití jara.

 

Čarodějnický rej

Čarodějnický rej25. 4. 2021 Čarodějnický rej – pořádá TJ Staré Město ve spolupráci s Obcí Staré Město na sportovním areále ve Starém Městě, v případě nepříznivého počasí v sokolovně od 14:00 slet čarodějnic a čarodějů malých i velkých. Zábavné odpoledne plné HER, TANCE a SOUTĚŽÍ. Každá čarodějnice a čaroděj obdrží čarodějnické vysvědčení za splnění zkoušek. Nebude chybět soutěž o nejkrásnější KOSTÝM. Těšíme se na Vás! Akce bude konat dle aktuálních opatření COVID-19.

 

Čarodějnice

30. 4. 2021 Čarodějnice – pořádá Spolek přátel Petrušova na kopci v Petrušově za domem č. p. 10 (p. Trunda) od 17:00. Akce bude konat dle aktuálních opatření COVID-19.

 

Čarodějnice

Čarodějnický rej30. 4. 2021 Čarodějnice – pořádá TJ Staré Město ve spolupráci s Obcí Staré Město nad Skalkou na Kolberku. Slavnostní zapálení hranice bude v 18:00. Občerstvení ze strany účastníků vítáno. Na místě bude pouze prodej párků, chleba, pitíček a piva. Něco na sezení s sebou. Kytaristé jsou vítáni, tak pokud máte doma kytaru, neváhejte a přijďte předvést co ve Vás je. Těšíme se! Akce bude konat dle aktuálních opatření COVID-19.