Kalendář akcí

Pravidelné aktivity 2023/2024

Nalezente ZDE.

 

Svatováclavská slavnost

Svatováclavská slavnost27. 9.          SVATOVÁCLAVSKÁ SLAVNOST – pořádá ZŠ Staré Město od 17:00 u Sokolovny ve Sta­rém Městě. Zábavné hry, soutěže a klání vás tu čekají. Buřty z vlastních spižíren bude možno opékati. Bujaré odpoledne poté lampionovým průvodem zakončeno bude. Zve cech kantorský i nekantorský ZŠ a MŠ Staré Město.

 

 

 

Koncert FERMATA

Koncert FERM30. 9.          KONCERT FERMÁTA – Obec Staré Město vás srdečně zve na koncert smíšeného pěveckého sboru FERMÁTA v 18:00 v kostele svaté Kateřiny ve Starém Městě. Vstupné dobrovolné.

 

 

 

Cestovatelská přednáška

CESTOVATELSK6. 10.       CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA – Obec Staré Město pořádá v 18:00 ve školicí místnosti hasičů cestovatelskou přednášku o výstupu pod K2. Přednáší Ing. Pavlína Mrázková.

 

 

 

 

Staroměstský zvonkáč

Staroměstský zvonkáč7. 10.          STAROMĚSTSKÝ ZVONKÁČ– TJ Staré Město ve spolupráci s Obcí Staré Město pořádá 3. ročník BĚŽECKÝCH ZÁVODŮ. Přihlášky posílejte na e-mail: helena.trojakova@seznam.cz do 1. 10. 2023. Startovné 200 Kč za osobu (na trasy 2,5 km, 4 km a 8 km) a 50 Kč pro děti (rovinka hřiště, 1 kolo a 2 kola). Platby na účet TJ č. ú. 194472718/0300, var. symbol 023 a do zprávy pro příjemce: jméno a rok narození závodníka a vybranou délku trati. Na všechny čeká medaile, občerstvení, tombola a první tři místa obdrží hodnotné ceny. Nejstarší účastník získá zvláštní cenu. Rádi bychom touto cestou požádali o spon­zorský příspěvek či dary pro zajištění celé akce.

 

 

 


 

Putování za skřítkem Podzimníčkem

14. 10.       PUTOVÁNÍ ZA SKŘÍTKEM PODZIMNÍČKEM – ZŠ a MŠ Staré Město vás všechny srdečně zvou na krátký poznávací výlet rodičů s dětmi obohacený o plnění zábavných úkolů – trasa povede mimo hlavní komunikaci. Start v 10:00 na zahradě základní školy. Cílová stanice Hospůdka u Němců v Petrušově (možnost občerstvení – nápoje i něco dobrého z grilu). Těší se na Vás všichni zaměstnanci školy.

 

 

Strašidelná škola

Strašidelná škola30. 10.       STRAŠIDELNÁ ŠKOLA – ZŠ Staré Město pořádá netradiční den otevřených dveří. V bu­dově ZŠ od 16:00. Přijďte si prohlédnout naši školu, společně si zasoutěžit a třeba i něco vyrobit na památku. Všichni jsou srdečně zváni!!! Těší se na Vás všichni zaměstnanci školy.