Úvod > Aktuality > Staroměstský Míčový Sedmiboj Smíšených Dvojic

akce pro každého.

Místo konání : Víceúčelové sportoviště Staré Město,
Datum : 30.6.2018
Časy : prezentace 8:15- 8:45hod, začátek 9:00 hod.
Disciplíny : - basketbal ( celkem 10 hodů na koš)
- stolní tenis ( 2 vítězné sety do 11 bodů)
- házená (celkem 10 hodů na branku )
- tenis ( na tři vítězné gamy při čtyřhře v soft tenisu )
- fotbal (celkem 10 kopů na branku )
- volejbal ( 1 vítězný set do 15 bodů )
- nohejbal ( 1 vítězný set do 15 bodů )
Délka jednotlivých disciplín může být změněna pořadateli v závislosti na počasí a časovém průběhu soutěží či počtu přihlášených dvojic. Změna nebude mít vliv na bodování.

Systém soutěže:
1. Rozdělení do pavouku. K prezentaci smí přistoupit výhradně úplná dvojice => nečekáme na nikoho. Bezprostředně po prezentování si dvojice z připravených „osudí“ pod dohledem pořadatele vylosuje pořadové číslo do „svého“ pavouka ke všem disciplínám.
2. Na každou disciplínu bude vylosovaný samostatný rozvrh (tzv. pavouk ) podle něhož se bude samostatně bodovat: za každý vyhraný zápas (od úrovně 1/4finále) jsou uděleny 3 body, ve finále pak vítěz získá 3 body, poražený 1 bod. tzn. vítěz disciplíny získá celkem 7 bodů, poražený finalista 5 bodů. Po ukončení každé disciplíny budou body a skóre zapsány do celkové tabulky. Po součtu všech disciplín bude znám vítěz.
3. O celkovém pořadí turnaje rozhoduje:
• Počet získaných bodů
• Počet vyhraných disciplín
• Počet 2-hých míst v disciplínách
• Rozhodující utkání ve vylosované disciplíně

Obecné pravidlo pro všechny disciplíny

Hru v každé disciplíně zahajuje pár, který je na pavouku zapsán výše s tím, že nastoupí na straně „u koše“ rep. blíž k občerstvovací základně a míč do hry uvede jako první žena.
Poškození (zničení) zapůjčeného sportovního nářadí bude pořadatelem předepsáno viníkovi k náhradě v „nových cenách“
Rozhodčím v dalším zápase je poražená dvojice. Pro první zápasy budou rozhodčí určeni pořadatelem.

Vybavení :
sportovní obuv a sportovní oděv není povinný, rakety, pálky a míče jsou k dispozici.

Startovné :
100,- Kč za osobu

O co hrajeme:
společenská prestiž, dobrý pocit z pěkně stráveného dne

Střídání :
družstvo tvoří dva hráči - muž a žena (ověření v případě pochybností provede ředitel soutěže). Střídání během celého turnaje není dovoleno. V případě nenastoupení dvojice k některé soutěžní disciplíně získávají body určení soupeři, avšak dvojice může pokračovat v soutěži.

Doprovodný program:
minigolf, petangue, poslech reprodukované hudby, relaxační a ozdravný pobyt na čerstvém vzduchu, lelkování, .....