Úvod > Aktuality > Pozvánka - řezbářský workshop

Pozvánka - řezbářský workshop

20.10.2018
Vážení přátelé,
připravte se na Vánoce již nyní, než začne předvánoční čas plný tradičních akcí. Přihlaste se na 20. října do Městského muzea a galerie na workshop, kde si sami vyrobíte svůj dřevěný betlém.

Akce je přednostně určena rodičům s dětmi v rámci rodinného tvoření, ale může se přihlásit i dospělá osoba bez dítěte.

Rodič se svým dítkem mohou tvořit dohromady a vzájemně si pomáhat s tvorbou zajímavého betlému. Vzniklý dřevěný betlém promítne fantazii tvůrců, může být dokonce světelný a sloužit jako svícen. O tom jak bude vypadat rozhodnete vy sami.

Pokud vás zajímá tvoření, práce se dřevem a chcete si užít pěkné chvíle s dcerou, synem, vnukem či vnučkou, neváhejte a přijďte tvořit do Městského muzea a galerie ve Svitavách.

V příloze naleznete podrobnosti

Za Městské muzeum a galerii ve Svitavách