Úvod > Aktuality > Pozvánka na cyklus přednášek "Jak na šmejdy"

Pozvánka na cyklus přednášek "Jak na šmejdy"

22.3.2018
9.5.2018
Pozvánka pro občany na cyklus přednášek o nejrůznějších podvodných praktikách (nákupy po telefonu, půjčky, apod.), které číhají okolo nás. Přednášky jsou určeny pro širší veřejnost (doporučená věková skupina lidé v produktivním věku, senioři). Tři z přednášek povede psycholožka Romana Mazalová, spoluautorka dokumentu Šmejdi (režie Silvie Dymáková).

Účastníci se naučí rozpoznat možné podvodné jednání a reagovat na ně.

Přednášky na sebe navazují spíše volně - proto je možné zúčastnit se jak pouze jedné z nich, tak i celého cyklu, popř. pár vybraných.

Termíny setkání: 22.3., 29.3., 5.4., vždy v čase 15:00 - 17:00. Místo konání: Nádražní 397, Česká Třebová (Kulturní centrum, cca dvě minuty od vlakového nádraží).

Účastníci se mohou hlásit u Mgr. Petry Snohové - 730 518 510, snohova@rytsmuvychod.cz

Přednášky jsou bezplatné, na místě bude zařízeno občerstvení typu voda, čaj, káva.

Jak na smejdy