Úvod > Aktuality > Obnovení autobusové dopravy

Obnovení autobusové dopravy

11.5.2020
25.5.2020

S platností od pondělí 11. května 2020 budou jízdní řády autobusové veřejné dopravy Pardubického kraje vraceny zpět k plnému provozu standardního školního roku.

Na některých spojích sice může dojít ještě k dílčímu omezení provozu. Nicméně i na těchto spojích bude provoz spuštěn nejpozději od 25.5.2020. Jedná se zejména o spoje, jejichž provoz zajišťují autobusy ze sousedních krajů, které uvolňují omezení jízdních řádů až od 25.5.2020.

Jízdní řády budou po jejich zpracování dopravním úřadem a Celostátním informačním systémem také k dispozici i na veřejných portálech (např. IDOS).

2. 6. Jarmil

Zítra: Tamara