Úvod > Aktuality > Nabídka výkopové zeminy

Nabídka výkopové zeminy

30.7.2018
30.9.2018

Firma ENRETA s.r.o., která se zabývá realizací environmentálních staveb, si Vás dovoluje oslovit s nabídkou zeminy a kameniva. Začátkem srpna 2018 se začne realizovat stavba: rekonstrukce dvou mostů u Plechtince. Firma bude mít větší množství výkopové zeminy, cca  3 000  tun (1 600 m3).

Výkopovou zeminu firma na základě zkoušek o nezávadnosti zpracuje a s patřičnými dokumenty může využít pro terénní úpravy tak, jak to definuje zákon o odpadech.

Výkopovou zeminu firma doveze zájemcům na místo zdarma.  Při větším odběru (nad 800 tun) provede terénní úpravy - zarovnání a svahování, úprava velkých terénních nerovností, zavezení roklí, provedení valů, atd. Při větších terénních úpravách použije buldozery.

KONTAKT:

Ing. Tomáš Kalous