Úvod > Aktuality > Firma KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o. Sezemice - nabídka kamenických prací a renovace hrobů

23.5.2020

Firma KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o. Sezemice

bude nabízet na místním hřbitově – Staré Město u Moravské Třebové - v termínu – 23.5.2020 (sobota) v čase - od 8:00 – 8:30

- kamenické práce a renovace hrobů – rovnání, broušení a obnovu písma – stříbření, zlacení případně černění - dále nabízí hřbitovní doplňky a kompletní realizace nových hrobů a jejich částí včetně zákrytových desek, kamenné parapety, kuchyňské linky nebo kámen do zahrad.
V případě jiného termínu kontaktujte Kamenictví Louha s.r.o. na telefonu 737476636.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte využít služeb Kamenictví Louha s.r.o. SEZEMICE a jejich mnohaletých zkušeností v oboru.

2. 6. Jarmil

Zítra: Tamara