Úvod > Aktuality > Akce červen 2019

6.6.2019
30.6.2019

PŘIPRAVOVANÉ AKCE ČERVEN 2019

8.6.   ZVĚŘINOVÉ HODY – pořádá myslivecký spolek Hubert Staré Město - v Petrušově na myslivně od 13:00. Čekají na Vás zvěřinové speciality. O animační program se postará skupina Mefisto. Diskotéka pro děti. Vstupné dobrovolné.

14.6. DIVADLO – pořádá divadelní kroužek Staré Město. Srdečně Vás zveme na představení, které se bude konat v sokolovně od 18:00. Předvedeme Vám, co všechno se děti naučily od ledna 2019.

23.6. RODINNÁ OLYMPIÁDA – pořádá TJ Staré Město ve spolupráci s obcí při příležitosti Mezinárodního olympijského dne - v prostoru sportovního areálu (v případě nepříznivého počasí v sokolovně) od 14:00, prezence teamů od 13:30. Team musí tvořit jedna žena, muž a dvě děti – příbuzenský vztah není nutností. Startovné   50 Kč za team. Na vítěze čeká pohár a diplom. Soutěžit se bude v netradičních disciplínách.  Nejde o to podat super výkon, ale hlavně se pobavit a strávit příjemné odpoledne. Nezapomeňte team pojmenovat a sladit dresy.

25.6.  ŠKOLNÍ AKADEMIE – pořádá ZŠ a MŠ v sokolovně v 16:00. Rozloučení s předškoláky a páťáky.

29.6. PŘIVÍTÁNÍ PRÁZDNIN – pořádá Hospůdka U Nečasů od 15:00. Čekají na Vás makrely, kuřata, steaky.

29.6. PETRUŠOVSKÁ POUŤ – pořádá farnost Staré Město ve spolupráci s obcí. Sraz u odpočívadla (u bývalého kravína) v 9:00 procházka po vesnici s modlitbou kolem kaple sv. Petra a Pavla. Následně Vás zveme na malé pohoštění, čekají na vás tradiční borůvkové koláče.

29. 6. – 6. 7. CAMP AKROBACIE – pořádá Aeroklub Moravská Třebová. Tréninky letců.

30.6. – 6.7. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – pořádá Aeroklub Moravská Třebová Klub mladých letců. Tábor bude zaměřen na stavbu funkčních modelů letadel (balzová konstrukce). Je vhodný pro děti od 6 let se zájmem o manuálně-technickou činnost. Kromě stavby balzových modelů je naplánován jednodenní výlet do technického muzea v Brně. Denní program bude cca 8:30 – 17:00 (bude upřesněno). Stravování (svačiny a oběd) bude zajišťováno v letištním Aerobistru. Poplatek v tuto chvíli činí 200 Kč/dítě na den (zahrnuje stravu, nápoje, modelářský materiál). Výše poplatku se může změnit s ohledem na dotace z PK a MŠMT. Své přihlášky posílejte na e-mail: patrik.cintula@seznam.cz nebo volejte na tel.: +420 776 001 106 Patrik Cintula.